לראשונה סדנת שפת הגוף לבעלי עסקים - המפתח להצלחה בתקשורת ובמכירות

סדנא פרונטלית שבה נלמד לקרוא אנשים כמו ספר פתוח וכיצד לקרוא רמזים לא מילוליים, להשתמש בשפת הגוף לשדר אמינות וביטחון ולשפר את היכולות שלכם לסגור עסקאות ולבנות קשרים עם לקוחות ושותפים.

שנות ניסיון בתחום
+ 0
עוקבים ברשתות
+k 0
תלמידים בסדנאות וקורסים
+k 0

איך הסדנה יכולה לעזור לכם!

01

ביטחון עצמי

שימוש נכון בשפת הגוף ישדר ביטחון עצמי ונוכחות חזקה, מה שישפיע על איך שהלקוחות והעמיתים תופסים אתכם.

02

הגדלת מכירות

הבנת שפת הגוף של הלקוח תאפשר לכם לזהות סימני עניין או הססנות, ולהגיב בהתאם כדי לסגור עסקאות ביעילות רבה יותר.

03

זיהוי צרכים

הבנת הרמזים הלא מילוליים תאפשר לכם לזהות צרכים והעדפות של הלקוחות, ולהתאים את ההצעה שלכם בצורה מדויקת יותר.

זה לא הכול

יש גם בונוסים!

ארגז כלים לחיים

4 שעות, 4 נושאים שמקיפים את כל החיים, סיטואציות חברתיות, דייטים, פגישות עסקים וראיונות עבודה.
בשווי 147

ספר

אחת ולתמיד ללמוד את השפה שנקרא “שפת גוף” ולשלוט בכל סיטואציות עסקיות.
בשווי 115

זה מה שיש לבעלי עסקים להגיד אחרי שלמדו שפת גוף

מתי זה קורה ואיפה!

מתחם SOHO נתניה רחוב שלמה המלך 56

21.1.2024

נעים להכיר, רונן גולן

מומחה לקריאה וניתוח שפת גוף עם למעלה משני עשורים של למידה, מחקר בפועל וניתוח, מוביל בתחום זיהוי מיקרו הבעות פנים בארץ והמפתח של טכניקת "אתגר המראה" הייחודית במינה בתחום.
במהלך השנים, קיימתי עשרות הרצאות לעובדי החברות מהמובילות במשק: HP ישראל, ישראכרט, קוד אואזיס, מגדלי הים התיכון, ארגון הקבלנים ובוני ירושלים ועוד במטרה להקנות כלים יחודיים לעובדיהם בתחום התקשורת ושפת הגוף. אבל הפעם, אני רוצה ללמד אתכם איך לקחת את הכלים שהעולם שלי מציע ולהשתמש בהם על מנת לדעת מה הכוונות של אדם רק מהסתכלות של כמה שניות עליו שפת הגוף שלו. 
אם אתם מרגישים שאתם רוצים לקבל כלים שהם סוג של כוחות על ולקבל יתרון לא הוגן על האנשים שנמצאים סביבכם, אני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע שיגרום לכם לראות את החיים אחרת,
רונן גולן 

שאלות תשובות

למי הסדנא מיועדת?

הסדנא מיועדת לבעלי עסקים, מנהלים ועובדים המעוניינים לשפר את כישורי התקשורת שלהם באמצעות שפת גוף. אם אתם רוצים להבין טוב יותר את הלקוחות שלכם, לשפר את המיומנויות שלכם במפגשים עסקיים ולהגביר את הביטחון העצמי שלכם, הסדנא הזו היא בשבילכם.

מה כוללת הסדנא?

הסדנא כוללת לימוד מעמיק של יסודות שפת הגוף, תרגול מצבים שונים ומגוונים בחיי היום-יום ובמצבים עסקיים, וכן כלים פרקטיים לשיפור התקשורת הלא-מילולית שלכם. בנוסף, יהיו תרגילים מעשיים שבהן תוכל לתרגל את הנלמד ולשפר את הכישורים שלך בזמן אמת.

איך שפת הגוף משפיעה על ההצלחה בעסקים?

שפת הגוף משפיעה רבות על איך שאנחנו נתפסים על ידי אחרים. הבנה ושימוש נכון בשפת הגוף יכולים לשדר ביטחון עצמי, אמינות וכנות, להגדיל את ההשפעה שלכם במפגשים עסקיים, לשפר את יכולות המו"מ שלכם ולהוביל ליצירת קשרים עסקיים מוצלחים יותר.

האם יש צורך בניסיון קודם?

אין צורך בניסיון קודם. הסדנא מותאמת לכל הרמות, ממתחילים ועד למתקדמים. המטרה היא שכל אחד יוכל לצאת עם כלים מעשיים ושימושיים לשיפור התקשורת האישית והעסקית שלו.