ברוכים הבאים להרצאה היחידה מסוגה בישראל-

"הכוח של שפת הגוף"

בכיכובו של המומחה הבינלאומי לשפת גוף-רונן רהב גולן.

ערקשעקשר-e1632063546704 (1)

הרצאה סוחפת שמשלבת בין
הומור וכיף לבין ידע מרתק!

אז איזה כיף שאתם פה! ואיזה זכות יש לנו לקחת חלק באירוע שלכן! לאחרונה אנחנו נתקלים יותר ויותר בצורך של ארגונים חברות ואירועים פרטיים להכניס תוכן שמשלב גיבוש ופאן לערב שלהם וההרצאה שלנו היא בדיוק השילוב המושלם בין לימוד ערך הכרחי לבין האווירה הקלילה שחשובה לא פחות.

אז מזה בעצם שפת גוף? ולמה זה כל כך הכרחי?

כמה פעמים קרה לכם שסמכתם על מישהו, הענקתם לו את האמון שלכם, הכנסתם אותו לחיים שלכם קרוב ללב, ואז משום מקום, גיליתם את הפרצוף האמיתי שלו, והאמון שלכם התרסק, ולא התאושש מאז?

בעולם כזה שהצלחה מבוססת על קשרים וסביבה חזקה, בעולם שבו אנחנו רוצים אהבה וזוגיות, זה בלתי אפשרי להצליח בתחומים החשובים ביותר, לאחר שלקחו מאיתנו את היכולת פשוט לסמוך. אבל מה אם הייתי אומר לכם, שאתם ממש לא חייבים "פשוט לסמוך", ושישנם שיטות וכלים שכל אחד יכול ללמוד, שיהפכו אתכם למומחים בקריאת אנשים וסיטואציות, כך שאף אחד לא יוכל להסתיר מכם יותר כלום!

דמיינו את החיים שלכם, כאשר יש לכם את הכח לזהות את הכוונות הנסתרות של כל אדם ולדעת בדיוק איך לתקשר איתו, ואיך להשפיע עליו ולשנות את דעתו, או פשוט לזהות מי האנשים שכדאי להתרחק מהם. תתארו לעצמיכם כמה שליטה תהיה לכם בחיים, ברגע שאתם כבר לא צריכים יותר לנחש, שאתם פשוט יודעים.

זה בדיוק מה שאני הולך ללמד אתכם!

אבל זה לא נגמר רק כאן, בנוסף אתם תדעו כיצד לשנות את שפת הגוף שלכם, כך שתרגישו ותשדרו בטחון עצמי בלתי ניתן לערעור, תדעו איך לשנות את התחושה הפנימית שלכם, ולהפוך ב180 מעלות את מה שאחרים מרגישים לגביכם, וכל זה? קורה בשניות בודדות, ברגע שאתם יודעים פשוט ללחוץ על הכפתורים הנכונים.

מחכות לכם גם:

דוגמאות מרתקות בלייב לשפת גוף בסיטואציות יום יומיות.
חוויה מובטחת של צחוק, היכרות מחדש וערב שעוד ידברו עליו המון.

(חשוב לדעת! אם אתם חברה/ או קבוצה עם תחום עיסוק מסויים ניתן לדבר איתנו ולעשות התאמות ייחודיות לתחום עיניין שלכם)

מסר אישי מרונן

תמיד חלמתי שיהיו לי כוחות מיוחדים...​​

נעים מאוד, רונן גולן. מומחה לקריאה וניתוח שפת גוף עם למעלה משני עשורים של למידה, מחקר בפועל וניתוח, מוביל בתחום זיהוי מיקרו הבעות פנים בארץ והמפתח של טכניקת "אתגר המראה" הייחודית במינה בתחום. למדתי אצל מיטב המומחים בתחום, בניהם ד"ר פול אקמן – פסיכולוג והמומחה המוביל בעולם לניתוח מיקרו הבעות פנים. במהלך השנים קיימתי עשרות הרצאות, מופעים וקורסים לקהל הרחב ולחברות המובילות ביותר במשק HP ISRAEL, ישראכרט, קק"ל, קוד אואזיס ועוד במטרה להקנות כלים יחודיים לעובדיהם. בנוסף, אני מלווה באופן אישי ושוטף לקוחות רבים, אשר מעוניינים לשפר את שפת הגוף שלהם ולקרוא שפת גוף, בניהם בכירים שונים, מנכ"לי חברות, יזמים, מרצים, אנשי מכירות ועוד. במיוחד עכשיו, בעידן שהפך להיות טכנולוגי וקר, קיים הצורך והמקום לחזור למקורות ולהבין את יסודות התקשורת הבין אישית. אני אשמח לחשוף בפניכם עולם חדש שקיים מאז ומתמיד סביב כולנו אבל רק מעטים יודעים לעשות בו שימוש. אז קדימה, הצטרפו אליי למסע משנה חיים. שלכם, רונן רהב גולן .