מהי שפת גוף?

תארו לעצמכם איזה כיף זה לפגוש אדם חדש ולדעת תוך כמה שניות ובלי מאמץ בכלל לקרוא אותו, לדעת מה הוא חושב ולהגיב בהתאם. תחשבו גם שאתם יכולים לשלוט בשפת הגוף שלכם ופשוט לנהל את הסיטואציה! האם הפגישה תהיה מוצלחת? זה תלוי רק בכם!
האם תשאירו רושם חיובי וטוב? האם תשדרו אמינות, מקצועיות ותמצאו חן? כל זה ועוד מגוון סודות נוספים טמונים בשפת הגוף שלנו.
יש רק קומץ קטן של אנשים בעולם שיש להם את הידע המדויק והמקצועי כדי להבין ולקרוא נכון את האדם שמולם, ואת הידע שהם אספו אתם עומדים ללמוד ולתרגל בקורס!

״האופן בו אנחנו משתמשים בשפת הגוף שלנו בחיי היום-יום משפיעה על הדרך בה הסביבה תופסת אותנו ואת המסרים שלנו. כאשר אנו מודעים לכך, אנחנו יכולים לשפר את התקשורת ולשלוט בסיטואציה, בין אם באמצעות שפת הגוף שלנו ובין בעזרת קריאה נכונה של שפת גופם של אחרים.״

רונן גולן

על הקורס הדיגיטלי

בקורס תוכלו ללמוד כיצד לרתום את שפת הגוף שלכם לטובתכם בעולם העסקי.

✅ למעלה מ20 שיעורים מקוונים מלאים במאות דוגמאות מצולמות להמחשה שצולמה בK4

✅ ליווי צמוד ואישי ממרצה הקורס רונן גולן במהלך הקורס ואחריו קבוצת פייסבוק סגורה רק לבוגרי הקורס עם תוכן ייחודי למתקדמים

✅ מבנה הקורס שנותן מענה לשלל האפשרויות במגזר העסקי החל מהכנה לפגישה, רושם ראשוני, ראיון עבודה,  זיהוי התנגדויות וחסמים, סגירת עסקה ועוד…

✅ בקורס תרכשו טכניקות לניתוח האדם שמולכם וכלים לשליטה בהעברת מסרים באמצעות הגוף.

✅ תלמדו ותתרגלו  לשלוט  במסר שאתם רוצים להעביר.

✅ תלמדו כיצד לשלוט בסיטואציה ללא מילים וכיצד לקרוא את שפת הגוף של האחר.

סילבוס

שיעור 5א׳: איך משקה חם יעזור לכם בפגישה?

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לאלו שרוצים ללמוד את השפה הגדולה ביותר בעולם ולרתום לטובתם את סודות שפת הגוף. אם אתם רוצים לשפר את התדמית שלכם, להעלות את הבטחון העצמי, להצליח בפגישות אישיות, להיות עובדים ומנהלים טובים יותר, לנהל מו"מ בצורה מקצועית ונכונה,לדעת לנהל תקשורת בין אישית פתוחה, טובה וכנה, אם אתם מחפשים יתרון על המתחרים שלכם לדעת כיצד הצד השני חושב וללמוד על העולם העשיר, הנפוץ והחשוב של שפת הגוף – הקורס הוא בשבילכם! 

מנהלים? בעלי עסקים? אנשי מכירות? עובדים חדשים? עצמאיים יחידניים? בקורס תוכלו למצוא תוכן ייחודי ומעשי רב בתחום הפגישות האישיות, ניהול מו"מ ,סגירת עסקאות מוצלחות, מכירות ועוד. בעזרת שפת הגוף תוכלו לדעת עם מי כדאי לכם לסגור עסקה ולמה , מה האדם שמולכם חושב, מסתיר ומרגיש ואיך מתמודדים עם זה, כיצד לשכנע את האדם שמולכם, כיצד לשדר ביטחון עצמי גבוה, כוח, אמינות, נינוחות ורוגע ולהגיע לשיאים עסקיים!

מחיר הקורס

כרטיס יחיד: 157 ש"ח
מבצע כרטיס זוגי: 297 ש"ח

ימים
שעות
דקות
שניות

הירשמו עכשיו ותקבלו סרטון במתנה!

מי אני?

הכול התחיל שהייתי ילד ורציתי שיהיו לי כוחות מיוחדים ומאז….

רונן גולן מומחה לקריאה וניתוח שפת גוף למעלה משני עשורים של למידה מחקר בפועל וניתוח אלפי אנשים . מוביל בתחום זיהוי מיקרו הבעות פנים בארץ. כמו כן פיתח את טכניקת "אתגר המראה" הייחודית במינה בתחום. 

למדתי  אצל מיטב המומחים בתחום, בניהם ד"ר פול אקמן – פסיכולוג והמומחה המוביל בעולם לניתוח מיקרו הבעות פנים.
מרצה מן השורה ב Funzing ומעביר מופעים והרצאות.
במהלך שנותיי קיימתי עשרות הרצאות לעובדי החברות מהמובילות במשק  : HP ישראל, ישראכרט, קוד אואזיס, מגדלי הים התיכון, ארגון הקבלנים ובוני ירושלים ועוד. במטרה להקנות כליים יחודיים לעובדיהם.
כמו כן אני מקיים ליווי אישי וצמוד ללקוחותיי במגזר הפרטי באופן שותף וישיר במגוון אמצעי תקשורת 

מנהל ערוץ אינטסגרם בעל ערך רב בתחום שפת הגוף לציבור הרחב. 

אשמח לחשוף לפניכם עולם חדש שקיים מאז ומתמיד סביב כולנו ומעטים שיודעים לעשות בו שימוש. בעידן שהפך להיות יותר טכנולוגי וקר יש את צורך והמקום לחזור למקורות ולהבין את יסודות התקשורת הבין אישית

הצטרפו אליי למסע משנה חיים 

שלכם,
רונן גולן  

בין לקוחותיי

כל הזכויות שמורות לרונן גולן 2020