מסלול 360 החצי שנתי עם רונן גולן

המסלול שיהפוך אותך למומחה לשפת גוף ותקשורת עם אנשים.

אחרי 25 שנה של ניסיון , ומאות אנשים שעברו תהליכים אצלנו אנחנו יודעים aשילוב נכון בין התפתחות אישית, לעבודה חזקה על שפת גוף יכולים להפוך כל אדם למצב שהוא פותח כל דלת בחיים שלו וידע איך להיכנס לכל חדר שירצה ! כי אני מאמין שאם יש לך חלום, יש לי את האחריות לדאוג לזה שאף אחד לא ייקח אותו ממך

ואני מוכיח כל פעם מחדש,
דבר עיקרי אחד 
שגם אם יש לך מיליון בעיות,
יש לך רק בעיה מרכזית אחת,
כל השאר זו רק אשליה

צריך פה כותרת כלשהי

בעולם של אימוג'ים שכחנו איך להסתכל לאנשים בעיניים, קשה לאנשים להיחשף ולהיפתח, אנשים שמים מלא מסכות, והמשימה שלי היא לעזור לאנשים להוריד את המסכות ולהוציא את הכישרון והחוזקות שלכם החוצה.

הכותרת של הסיפור הזה

המקום היחיד מסוגו בארץ שילמד אותך בצורה המקיפה ביותר את השפה המטורפת הזאת שפת ה-גוף! מסלול שבו תלמד איך להיפרד מהאני הישן שלך וללמוד איך לתכנת את עצמך מחדש! אתם הולכים לדעת איך לנתח אנשים וסיטואציות ברמת דיוק של סיסמוגרף, שיטות פרקטיות לשחרור מחסומים ופחדים בין רגע, אתם הולכים לצאת מהמסלול הזה עם בטחון עצמי בלתי ניתן לערעור, תדעו איך להתחבר עם כל אדם, אפילו ללא מילים,

תמונה רלוונטית

מודל המסיכות

הסבר על מה זה מודל המסיכות. ומאיפה זה הגיע.

1. המסכה שאתה שם על עצמך

כולנו שמים על עצמנו מסיכות, וכשזה קורה במודע ומבחירה זה מדהים, אבל רובנו לא שם. בחלק הזה של התהליך אנחנו נפרד מהמסיכה הזאת שכנראה כבר רק גורם מעכב בחיים שלנו.

2. המסכה שאתה שם מול הסביבה

היום כמעט ובלתי אפשרי להיות עצמנו בעולם בחוץ, יש כל כך הרבה דרישות וציפיה לא הגיונית למושלמות, בשלב הזה של המודל אנחנו נזקק רת התמדית המתאימה לכם ביותר על בסיס האישיות המדהימה שלכם.

3. המסכה שלך בעולם הזוגיות

לא משנה אם אתם בשלב הדייטים, בזוגיות ארוכה, רווקים או אפילו נשואים עם ילדים אתם יכולים להסכים איתי שכל עולם הזוגיות לא פשוט, היכולת לתקשר עם הבנאדם שמולכם וליצור איתו קשר חזק ומטיב לשניכם, זה דבר לא קל. אז כאן אנחנו כבר נכנס לעומק וננתח יחד אתכם ואת כל מה שעברתם עד היום כדי להגיע לנוסחה המנצחת בעזרת הכלי המטורף של שפת הגוף.

4. המסכה שבנית בעסקים

ואו כמה עולם העסקים היום פורח! יש כל כך הרבה שפע, נראה שאפשר כל כך בקלות לעשות היום כסף,אבל בפועל? אתם בחוויה תמידית שזה לא מספיק! אז מה עושים? ואיך אפשר באופן מידי לשנות את המחשבה שלכם על עצמכם,על מסוגלות, ועל תקשורת בעולם העסקים שהיא כל כך הכרחית! את כל זה נלמד כאן!

איך בנוי מסלול 360 במועדון שפת הגוף

משך התכנית

המסלול 360 שלנו נמשך כחצי שנה שאותו אנחנו מתחילים קודם כל בפגישת היכרות אישית וסופר מקיפה של כל אחד ואחד מכם שכל מטרתה לעזור לרונן אישית ללמוד את המפה הזאת שנקראת אתם! לקראת התהליך הזה ולהיות הכי מדוייק עבורכם!

מפגש פרונטלי חודשי

אחת לחודש ניפגש לסדנאות תוכן פרונטליות שבהם נצלול לעומק של שפת הגוף , נבין איך הכל מתקשר ליום יום שלכם ולפרקטיקה, נתרגל, ניקח סיכונים, נתמודד עם פחדים ונשבור מחסומים!

בילוי סוף חודש

בכל סוף חודש נסיים יחד בערב -עם רונן על הבר! סגור רק לחברי המועדון .

מאסטרמיינד דו שבועי

אחת לשבועיים, בימי ראשון נערוך מפגש זום , לפתוח את השבוע עם סיטואציות ודברים שמעסיקים אתכם .

מפגש פולואופ חודשי

פעם בחודש יתקיימו ימים מרוכזים לפגישות אישיות עם רונן והצוות שלו לניתוח התקדמות ומחסומים שיצופו במהלך התהליך, כי הכי חשוב לנו שתהיו עם יד על הדופק! ואנחנו נהיה שם בשבילכם.

אתר קהילה סודי

רונן הנגיש לכם הכל באתר ייעודי עם גישה לחומרים והכלים הסודיים שלו, הידע, הכלים והפרקטיקות המתקדמות והמקיפות בעולם. בנוסף יעלו בשוטף אתגרים, משימות, סימולציות ואינספור הפתעות פרקטיות ומטורפות!

כשרונן נכנס לעולם הזה של שפת גוף שנים לא היה לו עם מי לחלוק את נקודת המבט החדשה שהוא הצליח לראות את העולם.
הוא הסתובב בברים, ישיבות חשובות, מאות מסעים ומתנים עם התחושה שהלוואי והיה לו עם מי לחלוק ולשתף ולכן הדבר שהיה לו הכי חשוב ליצור במועדון הזה זה הסביבה החזקה שתעטוף ותדבר את השפה ואת התהליך שאתם הולכים לעבור!
וידאג לכם לאורך כל הדרך שתרגישו מוקפים רק באנשים שירימו אתכם לרמה מעל.

אבל זה לא הכל

הוספתי לכם גם את הבונוסים האלה:

בונוס #1

קורס "הכוח של שפת הגוף"

בו תלמדו את בסיסו החשוב של שפת גוף ,תבינו את הכלים הפרקטים הבסיסים שכל מומחה לשפת גוף צריך להכירו ולדעת!

בונוס #2

קורס - "דייט שקוף"-שפת גוף בדייטים

הקורס אשר ישנה לכם את התודעה לגבי דייטים , וילמד אתכם כמה זה קריטי לדעת שפת גוף בדייטים, כמה מידע אפשר לגלות ללא מילים. וכמה אחריות וכוח יש לכם בידיים לאורך הדייט.

בונוס #3

הסמינר הכוח להיות אלפא

סמינר הדגל שלנו, סמינר שלם עם כל הכלים לאיך להיות אלפא בימנו.

אתם הולכים לעבור את הסמינר באופן מורחב ומותאם אישית לחברי המועדון

בונוס #4

קבוצת וואטסאפ VIP לחברי המועדון:

הקבוצה שתתן לכם את המעטפת, השיח התמידי והכוח של קבוצה שמדברת אותה שפה.

 

בנוסף רונן יענה לכם באופן אישי לאורך הדרך.

Helping People Grow Their Careers.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially.Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has

Our Collage Campus Life

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially.Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially. scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic.

מה מספרים בוגרי התכנית

רונן שינה לי את החיים לטובה! למדתי אצל רונן את העומק הכי גדול בשפת גוף נכנסתי לרבדים הכי קטנים. רונן פיתח שיטות מדהימות שעובדות עם כל כך הרבה דרכים לניתוח וראייה של המעבר. באופן אישי רונן לקח אותי כמה צעדים קדימה .. הכלים שקיבלתי שווים עולם שלם וכל למי שלרגע יש ספק אם להצטרף לרונן תעשו לעצמכם את הטובה הכי ענקית שתעשו לעצמם, אתם תודו גם לי וגם לו
עידן וידל
הגעתי לרונן כדי ללמוד איך לשלוט בשפת הגוף, מחשבות ורגשות שלי ולהגדיל את הביטחון העצמי החוייה הייתה מעצימה בטירוף רונן מדהים האנשים היו מדהימים האנרגיה הייתה מטורפת החומר והתוכן פשוט לעניין זה פשוט חובה להגיע ללמוד אצל רונן - ברגע שאדם יודע לשלוט בעצמו ברגשות, במחשבות ובביטחון העצמי שלו זה משהו שיכול לעזור לו בכל תחום בחיים בין אם זה בעבודה בבית ספר עם ההורים עם המשפחה אז יאללה תרשמו!
בר מטטוב
רונן גולן ברמה האישית והמקצועית שינה את חיי בתור אשת מכירות שנפגשת עם עשרות לקוחות במהלך היום הרבה פעמים נתקלתי בקשיים להבין את הלקוח, מה עובר לו בראש מה הוא צריך מה הוא רוצה אחרי שלמדתי אצל רונן ולמדתי לקרוא אנשים ולקרוא שפת גוף אני יכולה להגיד ששינוי מטורף קרה לי. אני מבינה לקוחות יותר טוב אני ומצליחה לסגור הרבה יותר לקוחות לעשות יותר מכירות ולהבין מה הלקוח שלי רוצה וצריך. גם ברמה האישית אני מרגישה שברגע שלמדתי אני יכולה להצליח לשדר מה שאני רוצה ומה שאני צריכה גם בחיים האישיים וגם בעבודה זה מאסט לכל בן אדם ואני כל כך מודה שלמדתי אצל רונן תודה רבה לרונן!
מור עזריה

תכירו את רונן גולן

כילד תמיד ניסיתי לרצות את כולם. הרצון הזה הוליד בי את החלום לקרוא אנשים כמו ספר פתוח, לדעת מה דעתם עליי ואיזו מסכה אני צריך ללבוש כדי להשיג מהמפגש איתם בדיוק מה שאני רוצה. בגיל 22 החלום התגשם, בערך…

הגעתי לשליטה מלאה בשפה המופלאה הזו שנקראת שפת גוף, אבל משהו בי עדיין היה חסר אותנטיות. הייתי מחליף מסכות בהתאם למה שחשבתי שהבחורה שמולי תאהב, אבל זה לא הוביל לשום מקום משמעותי.

ואז הבנתי. שנים שאני מתעסק בשפת גוף, אבל אני לא מתעסק בעצמי! החלטתי שאני מפסיק עם הזיופים והמסכות – כי מי שאני זה מספיק טוב!

ואז קרה דבר מדהים.

למדתי להיות עצמי. ראו שאני מכבד את עצמי אז כיבדו אותי בחזרה, ועולם היחסים בין-אישיים שלי השתנה.

התחלתי לתהות לעצמי איך היה נראה העולם אם רק היינו אותנטיים, אם היה לנו נוח להיות מי שאנחנו, אם היינו מכילים את עצמנו ויודעים להעביר את מי שאנחנו בצורה הטובה ביותר. אם היינו מבינים בלי מאמץ אחד את השני, מתי נוח לה, מתי כיף לו, אם היינו יודעים לקרוא סימני משיכה ולדעת מתי האדם שמולנו באמת רוצה אותנו ומתי הוא רק רוצה ללכת לעיסוקיו. לדעת לזהות דגלים אדומים של טיפוסים שלא היינו רוצים שיהיו לנו בחיים.

הבנתי שהעולם יראה הרבה יותר טוב, ולכן החלטתי להרים את הכפפה ולחלק את הידע שלי, לגלות את הטכניקות המתקדמות בעולם של שני המינים, כדי שתדעו להביא את עצמכם לידי ביטוי בדייטים, תדעו להנות מהחוויה עצמה, וכדי שלא תישארו עם סימני שאלה של יחסנו לאן ועם מי אני הולך קדימה.

יש לך שאלה?

תשובות לשאלות נפוצות

שאלה מעולה, בוודאי! הקורס נבנה בין היתר לאנשים שרוצים לייצר לעצמם קשרים איכותיים ורציניים מהסיבה שאתם הולכים ללמוד את כל הטכניקות לזהות מה הצד השני מחפש בקשר ומה הציפיות והכוונות שלו וכך תחסכו לכם אנרגיה המון זמן וכסף על האנשים הלא נכונים ותפנו זמן למי שכן בראש שלכם. 

כבר ידוע שפחד גישה נוסע ומגיע בעיקר מהחוסר ידיעה אם הבחור או הבחורה מעוניינים בנו חזרה ,ועל ידי יכולות בקריאת שפת גוף תוכלו לחסוך מראש את הקבלת- "לא" ולזהות את ה-"כן"

איינשטיין אמר -אי שפיות זה לנסות לעשות את אותו הדבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאה שונה-סביר להניח שעד היום בדייטים שיצאת ובכל אינטראקציה עם המין השני לא ידעת איך לזהות ולקרוא את הדברים הקטנים כמו ציפיות מעצמך וציפיות מהצד השני בתוך הדייט או הקשר. ובעזרת שפת גוף אתה תוכל לזהות איפה הצד השני נמצא בכל רגע נתון ותוכלו לדייק ולשדר לצד השני בחוכמה מה שרק תבחרו.

 
 

אז יכול להיות שאתם בהחלט טובים בדייטים! אבל זה לא משנה כי כנראה יש משהו שמנע ממכם לעבור לשלב הבא שנקרא זוגיות. וכאן אתם הולכים ללמוד על ידי אותנטיות לאתר ולזהות מי האנשים המדוייקים לכם ובכך להצליח לקחת את זה לשלב הבא.

מעולה כי אנחנו לא כאן לאומנות הפיתוי אנחנו כאן כדי ללמד אתכם שפת גוף שתעניק לכם את היכולת לתקשר תקשורת בריאה והבנה של שני הצדדים בקשר.

ממש לא, הקורס מיועד לגברים ונשים כאחד, שפת גוף היא אוניברסלית וכולנו מדברים אותה וכדי שנגיע למערכות יחסית מטיבות זה כלים שפשוט כולם, צריכים להכיר.